Prodej tabákových výrobků pouze pro osoby starší 18 let. Fungujeme bez omezení. Otevřena je i naše provozovna na adrese sídla firmy.

ADALYA Black Per 50g

Neohodnoceno
 
Od 18 let! Efekt lupa
 

Sladká hruška v kombinaci s fermentovaným tabákem a černou melasou ve Vás vyvolá pocit slasti a síly. Díky pořádnému dýmu neuvidíte ani na kamarády přes stůl. Takhle silný je tabák Adalya Black Per.

 
Dostupnost Pouze pro přihlášené
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč
Kód produktu KS173
Značka Adalya
Kategorie 50g
Záruka 2 roky
 

Tabáky do vodních dýmek značky Adalya jsou vyrobeny výhradně z kvalitních odrůd tabáků, jež jsou zpracovány do prvotřídní kvality. Jejich dokonalá absorbční vlastnost je nepostradatelná, zejména při jeho následném míchání a naložení v melasách, které jsou připraveny podle nejpoptávanějších příchutí. Na světovém trhu patří tato značka mezi nejprodávanějšími tabáky do vodních dýmek.

Stejně jako jejich světlá varianta jsou tabáky do vodních dýmek Adalya Black sestaveny jenom z kvalitních a prvotřídně zpracovaných odrůd tabáku. Jejich pozvolná fermentace nabízí větší sílu a hustý dým, díky kterým může hrdě nosit název „dark blend“. Tento tabák uvítají hlavně zkušení kuřáci, pro které je světlá varianta už jako obyčejný vzduch. Nikdo však neříká, že začátečník v tomto tabáku nemůže najít svou oblíbenou příchuť. Díky husté melase a vysoké odolnosti zvládne tabák vyšší teploty a tím i větší množství hustého dýmu, kterým zahalíte i tu největší čajovnu nebo lounge. Naše společnost tokule s.r.o. je výhradním zástupcem značky Adalya na českém trhu, proto Vám rádi přinášíme tyto TOP příchutě.

Hmotnost 0.05 kg
Příchuť Hruška
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.