Prodej tabákových výrobků pouze pro osoby starší 18 let. Fungujeme bez omezení. Otevřena je i naše provozovna na adrese sídla firmy.

marvin lite premium - clear

Neohodnoceno
 
Novinka Tip Od 18 let! Efekt lupa
 

NOVINKA z rodiny marvin smoke s křišťálově čirou vázou.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
Cena 4 785,12 Kč bez DPH
5 790 Kč
Kód produktu 1682
Značka Marvin Smoke
Kategorie VODNÍ DÝMKY
Záruka 2 roky
 

Lajtka je nový pidi přírůstek z rodiny vodních dýmek marvin smoke. Jak vyplývá z názvu, model lite je odlehčený o pár kilogramů materiálu, obohacen ještě hezčím vzorovaným křišťálem a vylazen tak, aby na něm všechny věci šlapaly, jako švýcarské hodinky.

Kvalita materiálu i jeho zpracování zůstává stejná. Mění se pouze jeho hmotnost.

Model lite je konstrukčně stylizován do typu stick. Tácek je zafixován trnem na závit a nově na tácku naleznete vzorování s air-flow pod uhlíky. Tělo s přípravou na dřevěný obal je šroubované do nového srdce, ze kterého na Vás koukne zabudovaný zpětný ventil skládající se ze tří děr, ve kterých naleznete plastové kuličky. Koncovka hadice je do srdce uchycena o-kroužkovým systémem a nechybí ani kvalitní silikonová hadice s nerezovým náustkem. Srdce je s novou vzorovanou vázou spojené krátkým závitem. Ve dně vázy je otvor pro světýlko.

Všechny kovové díly jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Obsah balení: tělo vodní dýmky marvin lite, váza, tácek, kompletní hadice, korunka, marvin heat control vol.2, LED světlo, kleště.

https://marvinsmoke.cz

Výška 52 cm
Hmotnost 2500 g
Průměr základny vázy 19 cm
Váza Ručně foukané české sklo
Hadice Potravinářský silikon
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.